ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ

5ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΒΟΛΛΕΪ

>> 14.7.13

ΒΟΛΛΕΪ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΕΣ
Υπεύθυνοι ομάδων
ΟΜΑΔΕΣ
Υπεύθυνοι ομάδων
ΚΟΜΜΩΣΕΙΣ «ΣΕΒΑΣΤΗ»
ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
FAST FOOD
«ΝΟΣΤΙΜΟ»
ΦΛΩΡΟΣ
ΝΙΚΟΣ
ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΟΙ
«ΑΜΜΟΒΟΛΕΣ ΛΙΟΝΤΑΣ»
ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ
«ΦΑΝΗΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΟΣ»
ΖΗΣΑΡΟΣ
ΚΩΣΤΑΣ
ΜΠΑΤΙΡΙΑ
ΜΠΑΛΩΜΑΤΗ
ΕΛΕΝΗ
DRINK TEAM
ΦΛΩΡΟΣ
ΖΗΣΗΣ
ΣΑΒΟΥΡΙΑ
ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ
ΛΟΥΚΑΣ
ΑDDICTED
TO MOJO
ΖΗΣΑΡΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ
ΒΑΚΡΑΤΣΑΣ
ΚΩΣΤΑΣ
ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ
ΝΟΥΣΙΑΣ
ΧΑΡΗΣ
NORTHNET
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΩΣΤΑΣ




ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1η
Τρίτη 16 Ιουλίου 2013
ΏΡΑ



20.30
ΚΟΜΜΩΣΕΙΣ «ΣΕΒΑΣΤΗ»
-
ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΟΙ «ΑΜΜΟΒΟΛΕΣ ΛΙΟΝΤΑΣ»
21.30
ΜΠΑΤΙΡΙΑ
-
ΣΑΒΟΥΡΙΑ
22.30
FAST FOOD «ΝΟΣΤΙΜΟ»
-
DRINK TEAM

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2η
Πέμπτη 18 Ιουλίου 2013
ΏΡΑ



20.30
ΚΟΜΜΩΣΕΙΣ «ΣΕΒΑΣΤΗ»
-
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ
21.30
FAST FOOD «ΝΟΣΤΙΜΟ»
-
ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ «ΦΑΝΗΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΟΣ»
22.30
DRINK TEAM
-
ΑDDICTED TO MOJO

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3η
Σάββατο 20 Ιουλίου 2013
ΏΡΑ



20.30
ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ «ΦΑΝΗΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΟΣ»
-
ΑDDICTED TO MOJO
21.30
ΣΑΒΟΥΡΙΑ
-
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ
22.30
ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΟΙ «ΑΜΜΟΒΟΛΕΣ ΛΙΟΝΤΑΣ»
-
ΜΠΑΤΙΡΙΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4η
Τρίτη 23 Ιουλίου 2013
ΏΡΑ



20.30
ΑDDICTED TO MOJO
-
ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ
21.30
ΚΟΜΜΩΣΕΙΣ «ΣΕΒΑΣΤΗ»
-
ΜΠΑΤΙΡΙΑ
22.30
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ
-
NORTHNET

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5η
Πέμπτη 25 Ιουλίου 2013
ΏΡΑ



20.30
ΜΠΑΤΙΡΙΑ
-
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ
21.30
ΚΟΜΜΩΣΕΙΣ «ΣΕΒΑΣΤΗ»
-
ΣΑΒΟΥΡΙΑ
22.30
ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΟΙ «ΑΜΜΟΒΟΛΕΣ ΛΙΟΝΤΑΣ»
-
NORTHNET

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6η
Σάββατο 27 Ιουλίου 2013
ΏΡΑ



20.30
ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ «ΦΑΝΗΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΟΣ»
-
ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ
21.30
FAST FOOD «ΝΟΣΤΙΜΟ»
-
ΑDDICTED TO MOJO
22.30
ΜΠΑΤΙΡΙΑ
-
NORTHNET

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7η
Τρίτη 30 Ιουλίου 2013
ΏΡΑ



20.30
ΚΟΜΜΩΣΕΙΣ «ΣΕΒΑΣΤΗ»
-
NORTHNET
21.30
ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΟΙ «ΑΜΜΟΒΟΛΕΣ ΛΙΟΝΤΑΣ»
-
ΣΑΒΟΥΡΙΑ
22.30
DRINK TEAM
-
ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8η
Πέμπτη 1 Αυγούστου 2013
ΏΡΑ



20.30
ΣΑΒΟΥΡΙΑ
-
NORTHNET
21.30
ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΟΙ «ΑΜΜΟΒΟΛΕΣ ΛΙΟΝΤΑΣ»
-
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ
22.30
ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ «ΦΑΝΗΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΟΣ»
-
DRINK TEAM
23.30
FAST FOOD «ΝΟΣΤΙΜΟ»
-
ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
Παρασκευή 2 Αυγούστου 2013
ΏΡΑ



21.30
Α’ προημιτελικός
1ος Α’ ομίλου
-
4ος Β’ ομίλου
22.30
Β’ προημιτελικός
2ος Α’ ομίλου
-
3ος Β’ ομίλου

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
Σάββατο 3 Αυγούστου 2013
ΏΡΑ



21.30
Γ’ προημιτελικός
3ος Α’ ομίλου
-
2ος Β’ ομίλου
22.30
Δ’ προημιτελικός
4ος Α’ ομίλου
-
1ος Β’ ομίλου

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
Τετάρτη 7 Αυγούστου 2013
ΏΡΑ



21.30
Α’ ημιτελικός
νικητής Α’ προημιτελικού
-
νικητής Β’ προημιτελικού
22.30
Β’ ημιτελικός
νικητής Γ’ προημιτελικού
-
νικητής Δ’ προημιτελικού

ΤΕΛΙΚΟΣ
Παρασκευή 9 Αυγούστου 2013
ΏΡΑ



22.00
Νικητής Α’ ημιτελικού
-
Νικητής Β’ ημιτελικού

* Κατόπιν συνεννόησης μεταξύ των ομάδων και του διοργανωτή Μορφωτικού Συλλόγου, μπορούν να υπάρξουν αλλαγές στις ώρες των αγώνων

ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΕΣ

  © Blogger templates Palm by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP